HAYATOĞLU KEBAP

Türkiye' nin yöresel yemeklerini tadabileceğiniz Hayatoğlu Kebap en lezzetli menüleri et sevenlerle buluşturuyor. İlk gelen misafirin müdavimi olduğu Hayatoğlu kebap eşsiz tadları sunuyor. Türk Anadolu mutfağının en iyi et ve kebap çeşitlerinin yanında birbirinden güzel taş fırın lezzetlerini de sunan Hayatoğlu Kebap, yenilikçi yaklaşımıyla müdavimlerinin favorisi haline gelen lezzetlerini menüsüne katarak hizmet veriyor.

URFA MUFAĞI

Urfa'nın eşsiz lezzetlerini bir araya sizin için getirdik. Urfalılar günümüzde de misafir ağırlamak ve onlara bol çeşitli yemekler sunmaktan büyük bir mutluluk duyarlar. Yemek kültürü oldukça zengin olan Şanlıurfa’ da bilinen bir gerçeğe göre 2 şeyi beğendirmek oldukça güçtür. Bunlardan biri yemek diğer ise tatlılar dır.

AYRICALIKLI LEZZETLER

Hayatoğlu olarak verdiğimiz tüm hizmetleri özenle uygulayarak ve seçerek veriyoruz. Kullandığımız etlerden bu etlerin işlenmesine kadar her adımda özenerek çalışıyoruz. 1996 dan bu yana menümüz deki her ürünün tadı ve lezzeti aynı kalmıştır.

ONLINE SİPARİŞ

Yeni web sayfamız üzerinden dilediğiniz zaman çevirimiçi sipariş verebilir paket servislerimizden faydalanabilirsiniz. Florya ve çevresine hizmet verdiğimiz paket servisimizden faydalanabilmek için Online Sipariş butonuna tıklamanız ve dilediğiniz ürünümüzü seçip adres bilgisi girmeniz yeterlidir.